• Nėra prekių krepšelyje.

PREKIŲ PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS

Iš zaisluparkas.lt el.parduotuvės prekės išsiunčiamos skirtingais terminais:
Jei prekės yra mūsų sandėlyje, jos išsiunčiamos per 1 d.d.
Jei prekių nėra mūsų sandėlyje, jos išsiunčiamos įvairiais terminais, nes skirtingi prekių tiekėjai:

  • per 2d.d. iš Vokietijos sandėlių. Gausite atskirą pranešimą, kad „Prekės užsakytos iš Vokietijos”.
  • per 5-7 d iš Lenkijos sandėlių.


PREKIŲ IR PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Jei norite atšaukti dar neapmokėtą užsakymą, reikia:

 Susisiekti su  klientų aptarnavimo skyriaus specialistais numeriu: +370 689 38970 arba info@zaisluparkas.lt

Jei norite atšaukti apmokėtą užsakymą, kurio prekių dar negavote, arba tam tikras prekes (-ių) iš dar neįvykdyto užsakymo ir atgauti pinigus, reikia: Užpildyti užsakymo atšaukimo formą.

PASTABA Prekių grąžinimo formą būtina užpildyti ir iš tikro pasirašyti, formoje privalu nurodyti tikrus ir galiojančius duomenis. Nenurodžius tokių duomenų, neužpildžius ar nepasirašius formos atšaukimas nevykdomas.

Užpildytą užsakymo atšaukimo formą nusiųsti klientų aptarnavimo el. paštu   info@zaisluparkas.lt Elektroninio laiško temoje būtina nurodyti „Užsakymo atšaukimas“ ir savo keturių skaitmenų užsakymo numerį, pvz.: Užsakymo atšaukimas 1234. Užsakymo numerį galite rasti sąskaitoje bei su užsakymu susijusiuose el. laiškuose, trumposiose žinutėse.

Jei norite grąžinti prekę ir atgauti pinigus, reikia:

Užpildyti prekės grąžinimo formą ( per 14 ( keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos).
PASTABA: Prekių grąžinimo formą būtina užpildyti ir iš tikro pasirašyti, formoje privalu nurodyti tikrus ir galiojančius duomenis. Nenurodžius tokių duomenų, neužpildžius ar nepasirašius formos pretenzijos nepriimamos.
Užpildytą prekių grąžinimo formą nusiųsti klientų aptarnavimo el. paštu info@zaisluparkas.lt. Elektroninio laiško temoje būtina nurodyti „Prekių grąžinimas“ ir savo keturių skaitmenų užsakymo numerį, pvz.: Prekių grąžinimas 1234. Užsakymo numerį galite rasti sąskaitoje bei su užsakymu susijusiuose el. laiškuose, trumposiose žinutėse.
Sulaukti, kol aptarnavimo specialistai susisieks (iki 2 d.d.) su jumis.
Po klientų aptarnavimo specialistų susisiekimo su jumis ir detalesnės informacijos gavimo, grąžinamą prekę reikia supakuoti ir perduoti kurjeriui laikantis šios prekių grąžinimo tvarkos: Prekė turi būti originalioje ir tvarkingoje pakuotėje;

1. Prekė turi būti originalioje ir tvarkingoje pakuotėje ;
2. Prekę būtina supakuoti (negalima siųsti maišelyje, kitoje nepatvarioje ir neoriginalioje pakuotėje arba iš vis nesupakuotą);
3. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
4. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
5. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
6. Grąžinant prekę būtina pridėti įsigijimo dokumentą (sąskaitą) į grąžinamos prekės pakuotės vidų.

PASTABA: kurjeris (jį užsako „childrenstoys.lt“, taip pat užpildo visus reikiamus dokumentus, susijusius su prekės transportavimu) yra iškviečiamas kitai darbo dienai po formos gavimo.

Perdavus grąžinamą prekę kurjeriui, nereikia nieko pildyti ir papildomai spausdinti, klijuoti lipdukų ant pakuočių, sekti siuntos.
Pinigai į banko sąskaitą bus grąžinti ne vėliau kaip per 10 (dešimt) darbo dienų, šis terminas skaičiuojamas nuo prekių atgavimo į sandėlį dienos. 

Kitos prekių ir pinigų grąžinimo taisyklės

8.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių t.y. patalynės reikmenų pardavimo; daugiau informacijos VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje https://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punkte). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

8.2. Nekokybiškų prekių grąžinimas ir/ar keitimas yra nemokamas. Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas pirkėjo lėšomis. Grąžinamas prekes parsiveža „childrenstoys.lt“ užsakomas kurjeris. Grąžintų prekių būklė patikrinama garantinio aptarnavimo serviso, jei grąžinamos prekės yra kokybiškos, iš grąžinamos sumos išskaičiuojamas standartinis prekių vežimo Lietuvoje mokestis (€3.64+PVM).

8.3. Užsakius garantinį aptarnavimą, „Zaisluparkas.lt“ užpildo visus reikiamus dokumentus, susijusius su prekės transportavimu. Klientui nereikia nieko pildyti ir papildomai spausdinti, klijuoti ant pakuočių, sekti siuntos. Dėl papildomų išlygų ar nesklandumų „Žaislų parkas“ vadybininkai asmeniškai susisiekia su klientu.

8.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

8.5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

8.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui per 10 (dešimt) darbo dienų grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

8.7. „Žaislų parkas“ vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.

8.8.Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, „Žaislų parkas“ įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis”, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

8.9.Jei per garantijos terminą kliento įsigyta netinkamos kokybės prekė pakeičiama nauja tinkamos kokybės preke, pakeistajai taikomas likęs garantijos terminas, t.y. garantinis terminas nepratęsiamas.

8.10. SVARBU! Prekių grąžinimo tvarka netaikoma:

Juridiniams asmenims; produktams su individualiais kliento pakeitimais pagal pageidavimus, individualius užsakymus (pavyzdžiui spauda) sugadinančiais jų pirminę prekinę išvaizdą nepakeičiamai; individualiai užsakytoms prekėms; prekėms, kurios buvo sugadintos kliento; prekėms, neatitinkančioms aukščiau išvardintų grąžinimo standartų (sugadintos prekinės išvaizdos, su naudojimo, nusidėvėjimo žymėmis); prekėms, grąžintinoms po 14 dienų grąžinimo laikotarpio

Išimtis taikoma:

Grąžinimo reikalavimų neatitinkančioms, tačiau nekokybiškoms prekėms.

LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintos Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės, kurių 18 punkte pateiktas išsamus nekeičiamų ir negrąžinamų prekių sąrašas: parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai gaminiai; fotografijos ir kinematografijos prekės, spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai; audiniai, kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius; megzti ar/ir siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai drabužiai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai; kūdikių drabužėliai; pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai; liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai; perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją; mašinos ir mechaniniai įrenginiai, elektros mašinos ir įrenginiai; garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai; antžeminio transporto priemonės, laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai; optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai; laikrodžiai; muzikos instrumentai; ginklai ir šaudmenys; baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai; žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

Taigi, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl to, kad nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, netenkinamas įsigijus prekes iš aukščiau minėto sąrašo.