• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: W77830 EAN: N/A

Wiking traktorius su dvigubomis padangomis Fendt 1050 Vario

138,42Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Wiking traktorius su dvigubomis padangomis Fendt 1050 Vario

WIKING „Fendt 1050 Vario“ aprūpina dvigubomis padangomis. Dvigubos padangos paskirsto rato apkrovą per du ratus, žymiai padidindamos kontaktinį plotą eksploatuojant lauke. Tai sumažina dirvožemiui tenkantį krūvį, leidžiant traktoriui perduoti didesnes traukos jėgas į žemę, palyginti su standartinėmis ar plačiomis padangomis. Sunkiųjų traktorių serija iš Marktoberdorf patenka į Fendt istoriją kaip „vokiečių šedevras“. Veikimo klasėje nuo 380 iki 500 AG serija su geriausiu 1050 „Vario“ traktoriumi tapo patikrintu traktoriumi daugeliui paskirčių. WIKING miniatiūruoja evoliucinį „Fendt“ dizainą ir gali padaryti įspūdį kompaktiška važiuoklės konstrukcija ir nauja „x5 S“ kabina. Taigi tradicinių modelių gamintojai vėl imasi „Fendt“ traktoriaus, kurio originalas, kurio didžiausias aukštis yra 3,60 metro, o taros svoris – 14 tonų, yra žymiai lengvesnis už tradicinius 500 AG galios modelius, todėl jis lankstesnis ir tokiu būdu universalesnis.

Miniatiūrinė „x5 S“ kabina su dar daugiau stiklo ir perspektyvos

„X5 S“ kabina pasižymi didesniu komfortu darbo vietoje, net ir modelio pavidalu. „WIKING“ modelis aiškiai parodo, kad dėl „Fendt 1050 Vario“ dydžio ir pakeltos ūkininko sėdimosios padėties šoniniai ir priekiniai stiklai vėl buvo nuleisti žemyn, kad matymas būtų optimalus. Galima atidaryti platesnes vairuotojo duris į kabiną, kaip ir didelį kabinos langą. Kopėčios, naudojamos lipti į vidų ir išlipti, yra sukurtos taip, kad jas būtų galima sulankstyti, kaip ir kasdien. Kad apšvietimas tampa vis svarbesne traktoriaus konstrukcijos dalimi, liudija darbo žibinto, kurį WIKING uždėjo ant kabinos stogo, detalės. Vairavimo funkcija atidarytoje kabinoje užbaigia puikų įspūdį, kurį kolekcininkas turi savo universalumu. Išorinį veidrodį ir universalią šviesą taip pat galima individualiai sureguliuoti pagal poreikį. Integruoti gaubto žibintai suteikia „Fendt 1000 Vario“ serijai 1:32 naują, galingą dizainą. Vienas konkretus modelio akcentas yra WIKING variklio gaubto miniatiūrizavimas, kuris rankiniu būdu tvirtinamas diržu. Pusiau permatomos radiatoriaus grotelės jau įdėtos į modelio formos formą, todėl atrodo taip pat vizualiai integruotos kaip „Fendt“ dizainas.

Hidraulinė viršutinė trauklė ištiesiama išilgai

Galinė priekabos mova yra lanksčiai montuojama ir tinkama žemės ūkio mašinos vilkties kabliui vilkti. Apatinę traukę galima lanksčiai naudoti tiek su priekine, tiek su galine hidraulika. Kintamai išdėstytą galinės hidraulikos viršutinę trauklę galima ištiesti išilgai. Priedas pakabintas ant viršutinės traukės galo, kaip yra realiame gyvenime, tuo tarpu stūmoklis kombinuotą grotelę užtikrina norimą žemės ūkio mašinos pritvirtinimo padėtį. Šios savybės dėka prie traktoriaus galima be problemų prijungti platų priedų asortimentą, juos tikriausiai sureguliuoti ir pritvirtinti. Todėl traktoriaus su priedais vairavimo ir darbo padėtis yra labai reali. Be to, svyruojančios ašies ratus galima nuimti įrankiu, kuris tiekiamas ir pakeičiamas kitomis padangomis. Magnetinis dangtis slepia priekinių ir galinių stebulių varžtų padėtį – vizualiai suderinamas bendras modelio įspūdis.

 

Scale
1:32
Age category from
14 year(s)

Papildoma informacija

Svoris 1,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas