• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 60056804 EAN: N/A

Vaikiška pakopa laiptas dviejų laiptų vaikiška kėdutė

15,73

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

„BIG Baby Step” yra idealus žingsnis išmatuoti visiems vaikams iki 18 mėnesių amžiaus. Jis yra lengvas ir toks tobulas, kad jį būtų galima transportuoti ir išdėstyti visur, kur tai reikalinga norint pasiekti dalykus. Dvigubo žingsnio ir bendro 21 cm aukščio dėka vaikai gali naudotis žingsniu išmatose, kad pasiektų tualetą ir kriauklę arba padėtų tėvams paruošti valgį. Žingsnis išmatų suteikia vaikams laisvę mokytis už save, kuris yra svarbus visoms jų vystymosi sritims.

„BIG Baby Step” gaminamas iš aukštos kokybės plastiko Vokietijoje. Tai itin tvirtas ir palaiko krovinius iki 50 kg. Platus, neslidus laipteliai ir silikono kojos ant pagrindo padidina saugumą. Tai padeda išvengti slydimo.

Išmintinga nešiojimo rankena ant galinės pusės leidžia vaikams lengviau išsikišti. Ir jei naujoji žandikaulių skilinė su „BIG Bobby Car” dizainu tampa purvina, ją galima išvalyti netolygiai, naudojant įprastą valymo priemonę.

„BIG Baby Step” yra sukraunamas ir pateikiamas spalvotas rankovėmis, turintis informacijos apie pagrindines jos privalumus. Tai idealus papildomas priedas „BIG Baby Loo” ir „BIG Baby Splash” ir yra tikrai svarbiausias kiekviename vonios kambaryje.

 

Papildoma informacija

Svoris 4,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas