• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 48011000EX EAN: N/A

Sūpynės vaikams Exit Spinner 360

186,34

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Labai ypatingas EXIT žaislas!

Šios EXIT sūpynės ne tik kyla aukštyn ir žemyn, bet ir sukasi 360 laipsnių! Be to, po sėdynėmis yra papildomas spyruoklinis elementas. Optimaliam žaidimui!

Ši sūpynė ne tik juda aukštyn ir žemyn, bet ir gali suktis aplinkui. Papildomai smagiai po sėdyne yra papildoma spyruoklė. Dėl naujoviškos ir patogios naudoti inkaravimo sistemos „EXIT Toys“ supynę „Spinner“ galima tvirtai pritvirtinti prie žemės. Antžeminis inkaras ir tvirtinimo vamzdis tvirtai pritvirtina supynę prie žemės. Jį galima lengvai nuimti, kai reikia pjauti veją.

Tvirtas Lengvas montavimas Unikalus: supimasis ir sukimasis tuo pačiu metu

Produkto Aprašymas Rėmas yra cinkuotas ir padengtas milteliais, kad apsaugotų nuo rūdžių Sėdynės tvirtos su metalinėmis rankenomis Inovatyvi, tvirta ir patogi naudoti inkaravimo sistema Medžiaga 42 mm Pastaba Didžiausia apkrova vienai pusei: 50 kg. Sienos storumas 1,8 mm

EXIT Toys kuria ir gamina lauko žaislus, kurie atneša džiaugsmo tiek vaikams, tiek tėvams. 2011 m. Leopold, Marcel ir Stijn išpildė savo svajonę ir pradėjo gaminti lauko žaislus įkūrę prekės ženklą EXIT Toys. Gamintojai nesismulkina: jiems linksmybės – svarbiausias prioritetas! Žinoma, lauke žaidžiantys vaikai patiria daug nuotykių, tačiau jų kuriami žaislai padės patirti jų dar daugiau.

EXIT Toys kasmet plečia savo asortimentą pridėdami naujų ir tobulindami esamus produktus. Nuo krepšinio stovų ir futbolo vartų iki baseinų ir medinių žaidimų namelių vaikams: jų asortimente rasite visko, ko širdis geidžia!

Papildoma informacija

Svoris 5,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas