• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 6006796 EAN: N/A

Siku Traktoriukas Fendt 933 Vario su frontaliniu krautuvu ir nuotolinio valdymo pulteliu „Bluetooth” bei programėlės valdymu”

418,42

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

„FENDT 933 VARIO” SU PRIEKINIU KRAUTUVU IR NUOTOLINIO VALDYMO PULTELIU „BLUETOOTH” BEI PROGRAMĖLĖS VALDYMU
Pagaminta iš metalo ir plastiko dalių
Ilgalaikis malonumas dėl derinimo galimybių
Stabilumas ir ilgaamžiškumas
Dėmesys detalėms

 

Informacija apie gaminį „Fendt 933 Vario su frontaliniu krautuvu ir nuotolinio valdymo pulteliu „Bluetooth” bei programėlės valdymu”

Atsisiųskite programėlę, įjunkite „Bluetooth” ryšį ir žaidimo malonumas prasideda. Naudodami naująją SIKUCONTROL APP programėlę, „Fendt 933 Vario” ir frontalinį krautuvą galite valdyti išmaniuoju telefonu ir planšetiniu kompiuteriu („Android” ir „iOS” technologija). Fendt 900 Vario serijos traktoriai yra vieni sėkmingiausių didelės galios traktorių. SIKUCONTROL modelis, pagamintas iš metalo su plastikinėmis dalimis, išsiskiria ne tik daugybe funkcijų, bet ir meile detalėms, kurią taip vertina gerbėjai. Visas funkcijas, taip pat ir penkias traktoriaus pavaras galima valdyti naudojant programėlę. Galima valdyti virtualiuoju vairalazde arba mobiliųjų įrenginių judesio ir posvyrio jutikliais. Ši intuityvi funkcija yra sveikintinas pokytis ir suteikia papildomo žaidimo malonumo. Naudojant programėlę tikslius manevrus galima atlikti taip pat, kaip ir valdyti frontalinį krautuvą, priekabą „Joskin” ir „Fortuna” ar plūgą „Vogel & Noot”. Kaip ir valdymo modulyje, galima įjungti ir išjungti priekinius žibintus ant variklio dangčio, prožektorius ant kabinos, galinius žibintus ir mirksinčias šviesas. SIKUCONTROL APP programėlė traktorių gerbėjams taip pat suteikia naudingos informacijos apie Fendt 933 Vario. Taip pat galima įrašyti traktoriaus pavadinimą. Programėlės nustatymai ir funkcijos nuolat atnaujinami. Naudojant programėlės OTA (Over-The-Air) funkciją, traktoriaus programinę įrangą galima atnaujinti tiesiogiai.

Papildoma informacija

Gamintojas

Amžius

, , , , ,

Jums taip pat gali patikti…