• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 6004258 EAN: N/A

Kombainas SIKU CLAAS LEXION SIKU CLAAS LEXION with caterpillar tracks, with trailer for mower

142,78

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Prekės aprašymas

SIKU modeliai yra vaikų pamėgti visame pasaulyje. Mažesni su jais mielai žaidžia, vyresni pradeda kolekcionuoti, nes dauguma SIKU modelių yra tikslaus mastelio tikrų automobilių kopijos. Metaliniai modeliai pasižymi kokybe ir funkcionalumu, yra labai atsparūs.

Gamintojas: SIKU

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus.

Naujausia bėgių kelio traktoriaus technologija išskiria „Lexion 770” kombainą – „Claas” pasaulio rinkos lyderę – užtikrinant, kad šis galingas „Siku” modelis imtųsi derliaus metu. Šis žaislų modelis turi daugybę funkcijų, tokių kaip reguliuojamas aukštis ir nuimamas pjovimo agregatas. Kelių transportui pjovimo agregatas, turintis GPS kameras, gali būti pakrautas į atitinkamą priekabą ir sujungtas su kombainu. Švaistiklio pakabos takeliai padeda žirtuvui lengvai važiuoti žirklių laukuose. Užpildo vamzdis yra kilnojamas ir gali būti atidaryti milžiniškų kukurūzų talpyklų sklendės. Spyruoklinė priekinė ašis užtikrina lengvą važiavimą, o galinę ašį galima valdyti naudodami valdymo rankenėlę gale, kad galėtumėte tiksliai manevruoti.

Lygiavimas yra standartinė šios serijos funkcija galinėje ašyje. Galima atidaryti dešiniąją ir kairę šonus, parodydami visą grūdų atsargą visomis savo detalėmis. Šis derliaus nuėmimo kombainas yra itin žaislas su autentišku išvaizda ir dizainu!

– Tinka naudoti patalpose ir lauke
– Pagaminta iš metalo ir plastiko
– 1:32 masto modelis
– Maždaug 35 x 25,5 x 12 cm dydžio

 

Papildoma informacija

Svoris 2,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas