• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 600038190 EAN: N/A

Keturratis minamas „ROLLY TOYS” „UNIMOG” PASLAUGOS „SWEEPY” Amžius: nuo 3 iki 8 metų, reguliuojama sėdynė, triukšmą mažinančios padangos. „FlashLight”

338,80

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

„ROLLY TOYS” „UNIMOG” serviso keturatis „SWEEPY”
Atraskite didžiausią žaidimų džiaugsmą vaikams nuo 3 iki 8 metų su RollyUnimog Service! Ši įspūdinga žaislinė transporto priemonė ne tik traukia akį, bet ir turi daugybę funkcijų, kurios džiugins vaikus.
RollyUnimog Service komplektuojamas su rollyFlashlight, kuris ne tik suteikia papildomo džiaugsmo, bet ir padidina saugumą žaidimo metu. Sėdynės padėtį galima reguliuoti, kad ji puikiai atitiktų jūsų vaiko augimą ir užtikrintų ilgalaikį malonumą.
RollyUnimog Service turi tylias padangas, todėl be triukšmo ir sklandžiai rieda įvairiais paviršiais. Dėl optimizuoto posūkio spindulio, kurį lemia ašies posūkio vairas, jaunieji vairuotojai be vargo įveikia siaurus posūkius, o tai suteikia dar daugiau džiaugsmo.

Reguliuojamas grandinės įtempimas, kad būtų galima tiksliai sureguliuoti transporto priemonės veikimą, o apsaugota grandininė pavara užtikrina vaiko saugumą žaidžiant. Su priekiniu ir galiniu sukabinimo įtaisais „RollyUnimog Service” galima lengvai vežti įvairias priekabas ir priedus.
Tvirta vairo rankena užtikrina lengvą valdymą, todėl jaunieji vairuotojai gali visiškai valdyti transporto priemonę. Be to, šį modelį galite papildyti funkcionaliais priedais, kad išplėstumėte žaidimo galimybes ir sužadintumėte vaiko vaizduotę.
RollyUnimog Service – tai ne tik žaislas; tai nuotykių draugas, suteikiantis jūsų vaikui valandų valandas žaidimų džiaugsmo ir kūrybinės erdvės. Investuokite į savo vaiko vystymąsi ir padovanokite jam rollyUnimog Service – žaislą, kuris yra ir linksmas, ir lavinantis. Įsigykite „rollyUnimog Service” dabar ir leiskite nuotykiams prasidėti!

 

Šis realistiškai suprojektuotas ypač didelis grandine varomas licencijuotas „Unimog” variantas yra reguliuojama sėdynė su atlošu, neslidžiais pedalais, dideliais tvirtais ratais, kurių sudėtyje yra keičiamų dėvėjimo juostų (pratęsti padangų naudojimo laiką ir sumažinti triukšmą). Ji taip pat turi priekinius ir galinius priekabų įtaisus, kurie pritraukia daugybę priedų, kurie gali pagerinti grojimo patirtį. Šis modelis komplektuojamas su visiškai veikiančiu keltuvo valytuvu su sukamaisiais ritininiais šepetėliais, kuriuos galima pritvirtinti prie priekinės kablys ir oranžinės mirksinčios lemputės (reikia 3 x AAA baterijos, nepateiktos). Mechaninės savybės apima stiprią 12 mm storio galinę ašį, uždengtą fiksuotą rato grandinę ir pedalo švaistiklį su ekscentrine guolio grandine įtempimo sistema.

Savybės ir specifikacija

 • Pedalinis automobilis vaikams nuo 3 iki 8 metų
 • sėdynė reguliuojama
 • Apsaugotas integruotas grandininis pavaras su reguliuojamu pedalo švaistikliu
 • Šnabždesys
 • Labai stipri 12 mm plieno galinė ašis
 • Priekinė važiuoklė su vairuojamuoju koto junginiu
 • Mirksi šviesiai oranžinė spalva
 • Rolly Sweepy Sweeper
 • Produkto matmenys
 • Gaminio matmenys yra 155 cm × 54 cm × 81 cm
 • Informacija
 • Rekomenduojamas amžius 3-8 metai
 • Matmenys 155 cm × 54 cm × 81 cm
 • Svoris (kg) 27.1500
 • Gamintojas Rolly
 • Pristatymo svoris 27.15

 

„RollySweepy” tvirtinimo įtaisas šlavėjas yra puikus priedas prie visų vaikiškų pedalinių traktoriukų su priekine pakaba. Naudodami šį funkcionalų šlavimo įrenginį vaikai žaismingai gali prižiūrėti švarą aplink save ir kartu lavinti motorinius įgūdžius. Prikabinamas šlavimo įtaisas turi tvirtus šerius, kurie be vargo nuvalo purvą, lapus ir smulkius daiktus. Dėl lengvo valdymo vaikai gali be vargo valdyti šlavimo mašiną. RollySweepy prikabinamas šlavimo įtaisas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, todėl yra ypač patvarus. Jį galima lengvai pritvirtinti prie visų vaikiškų pedalinių traktoriukų su priekiniu prikabinimo įtaisu, todėl jis yra universalus. Naudodami „rollySweepy” šlavimo įtaisą vaikai žaismingai gali prisiimti atsakomybę už savo aplinką ir sužinoti, kokia svarbi yra švara. Tuo pačiu metu naudodami šlavimo įtaisą jie lavina koordinaciją ir smulkiąją motoriką. Atraskite „rollySweepy” šlavimo mašinėlę ir leiskite savo vaikams aktyviai dalyvauti valant aplinką!

Papildoma informacija

Svoris 12,00 kg
Išmatavimai 1550 × 540 × 810 cm
Gamintojas

Amžius

, , , , ,