• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: HRZA3987 EAN: 3858890857719

GALVOSŪKIŲ IR ANTISTRESINIŲ ŽAISLŲ RINKINYS, 30 VNT.

44,04

Šis žaidimas – tai plastikinis diskas su minkštais kamuoliukais, kuriuos reikia įspausti. Įspaudę visus kamuoliukus, diską apverskite ir žaiskite iš naujo! 3-6 metų vaikams šis žaidimas yra puiki motorikos lavinimo priemonė. Vyresniems nei 6 metų vaikams tai ir puiki, pagalvoti verčianti veikla. Žaidimas skirtas dviem žaidėjams. Kuris pradės pirmas nusprendžiama metant burtus. Pirmasis žaidėjas išsirenka eilę ir joje įstumia tiek kamuoliukų, kiek tik nori. Antrasis žaidėjas padaro tą patį. Žaidėjai keičiasi eilėmis, kol vienam iš jų lieka paskutinis neįspaustas kamuoliukas. Žaidėjas, kuris turi įspausti paskutinį likusį kamuoliuką, pralaimi žaidimą. Žaidimas puikiai tinka vyresnio amžiaus vaikams, skatina strateginį ir loginį mąstymą.Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Didelis, spalvingas ir itin naudingas įvairių galvosūkių ir antistresinių žaislų rinkinys, kuris patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems! Didelis žaisliukų pasirinkimas apsuks galvą, net ir patiems išrankiausiems vaikučiams. Dėl savo patogaus dydžio juos bus galima nešiotis visur su savimi – į darželį, mokyklą, darbą, vizitą pas gydytoją ir kt. Visi žaislai yra estetiški ir itin kruopščiai pagaminti daugybė jų naudojimo būdų leis kiekvienam atrasti savo mėgstamą žaidimą, viskas priklausys tik nuo Jūsų kūrybiškumo ir norų.

Rinkinyje yra:
–  Silikoninis žaislas POP IT ir mažas pakabukas POP IT: kas yra POP IT? Silikoninis žaidimas, kuris yra ne tik linksmas, bet ir itin naudingas žaislas Jums ir Jūsų vaikui. Žaislą sudaro minkšti burbuliukai, kuriuos reikia įspausti į vidų, o tai sukelia itin didelį atsipalaidavimą. Suspaudę visus burbuliukus, apsukite žaislą į kitą pusę ir vėl iš naujo pradėkite šį malonų užsiėmimą. Burbuliukų spaudinėjimas yra itin paprastas tačiau daug teigiamų emocijų suteikiantis procesas.
– Neoninės, lanksčios lazdelės: ryškių spalvų lazdelės pritrauks kiekvieno dėmesį, jų lankstymas bus puikus ir raminantis užsiėmimas.
– Spalvingi, minkšti gyvūnai: maži gyvūnėliai, kuriuos bus galima nešiotis visur su savimi, padės atsikratyti neigiamų emocijų. Tiesiog paspaudinėkite mažiuosius gyvūnus ir mėgaukitės atsipalaidavimu.
  Lanksti gyvatėlė: gyvatėlę galima lankstyti įvairiais būdais, o tai bus nuostabus užsiėmimas važiuojant į mokyklą, į darželį arba ilgų kelionių metu.
– Šokinėjantys žaisliukai: tereikia paspausti jų galvytes ir jie atšoks, tai bus linksmas ir daug džiaugsmo sukeliantis užsiėmimas.
– Metalinis galvosūkis: galvosūkis pravers ilgų kelionių metu, laukiant ilgoje eilėje pas daktarą ir kt.
 Minkšti kamuoliukai: antistresinis, minkštas kamuoliukas, kurio minkymas ramins ir suteiks daug gerų emocijų.

– Galvosūkis gyvatėlė: lanksti gyvatėlė, kurią galima sudėti ir vėl išlankstyti.
– Sukami kamuoliukai
– Spaudomas kamuoliukas: skirtingų spalvų kamuoliukus, reikia suspaudinėti į vidų, o tai sukels itin didelį atsipalaidavimą.
 Tinklinės juostelės

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų

ĮSPĖJIMAS! Rinkinyje esančių žaislų spalvos gali skirtis.

PAKUOTĖS IŠMATAVIMAI 23 x 18,5 x 10 cm
REKOMENDUOJAMA Berniukams;Mergaitėms
REKOMENDUOJAMAS AMŽIUS 3 +
SERTIFIKATAI CE
SVORIS 0,5 kg

 

Papildoma informacija

Svoris 21,000000 kg
Išmatavimai 1,500000 × 13,000000 × 50,000000 cm
Baterijos

Gamintojas

Amžius