• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: F2086Y EAN: 3016202086251

Falk KOMATSU ekskavatorius su ekskavatoriumi, pasukama sėdyne ir priekaba

369,66

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

FALK traktoriai yra visų mažųjų traktorininkų svajonė. Traktoriai pagaminti atkreipiant dėmesį į visas smulkiausias detales. Pagamintas iš aukščiausios kokybės plastmasės, kuri neblunka nuo UV spindulių, atspari smūgiams. FALK Farmer traktorius su patogia sėdyne. Traktorius minamas grandininiu mechanizmu. Traktorius yra labai stabilus kelyje, kurį lengva ir patogu vairuoti. Traktoriaus priekabą nenaudojant galima nuimti.  Maksimali apkrova 50 kg.  Tinka vaikams nuo 3 iki 7metų.

„Komatsu” ekskavatorius su ekskavatoriumi, pasukama sėdyne ir priekaba
„Komatsu” pedalinis ekskavatorius su tikrovišku priekiniu kastuvu, 360° kampu pasukama sėdyne, visiškai šarnyriniu ekskavatoriumi, vairu su garso signalu ir didelės talpos priekaba – 100 % pagamintas Prancūzijoje, skirtas mažiesiems statybvietės vadovams nuo 3 iki 7 metų.

Minimalus amžius: nuo 3 metų
maksimalus poids
Didžiausias svoris : 50 kg
Naudojimas: Naudojimas lauke

Metas pasiraitoti rankoves, o jūsų vaikas jus lydės su šiuo geltonu „Komatsu” pedaliniu ekskavatoriumi, kuris yra 100 % pagamintas Prancūzijoje ir tinka vaikams nuo 3 iki 7 metų. Pridedama priekaba lengvai prijungiama prie traktoriaus, kad būtų galima pakrauti ir pervežti smėlį, lapus, žemę ir akmenis iš vieno sodo galo į kitą. Jūsų jaunieji sodininkai ar ūkininkai lavins savo savarankiškumą ir vaizduotę.
Su 360° kampu pasukama sėdyne jūsų vaikas mielai keliaus nuo vairo su rageliu iki priekinio kastuvo ir galinio ekskavatoriaus.

 

Papildoma informacija

Svoris 15 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas

Jums taip pat gali patikti…