• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 62250 EAN: N/A

BRUDER UPS siuntinių parduotuvė, 62250 Naujiena!

22,74

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Elektroninės prekybos ir skaitmeninimo laikais laivybos paslaugų svarba vis didėja. Siuntų ir kitų pašto siuntų kontekste UPS yra vienas iš pasaulinių paslaugų teikėjų. BRUDER sukūrė šią įdomią temą ir dėl naujo UPS logistikos figūrų rinkinio vaikai dabar gali gilintis tiesiai į šį žavingą pasaulį. Sandėlio darbuotojai greitai pakrauna arba iškrauna padėklus ir transportavimo dėžes į sunkvežimius ir mikroautobusus. Darbuotojai meistriškai naudoja elektra valdomą rankinį padėklų kėliklį. Į komplektą įeina rankinis padėklų domkratas ir įvairios transportavimo dėžės, taip pat įprastos europadėklai.

PASAULIS
„bworld“ UPS siuntinių parduotuvė
Prekės Nr. 62250

Naudojimo instrukcijos
bworld, tai yra BRUDER žaidimų pasaulis. Jį sudaro judančios figūros, gyvūnai, aksesuarai ir pastaruoju metu temų rinkiniai, priskiriamas gerai žinomoms BRUDER kategorijoms. Nesvarbu, ar esate vairuotojas, raitelis, vandens sporto entuziastas, ar dirbate ligoninėje ar motociklų dirbtuvėse, „bworld“ straipsniai siūlo daug pramogų ir yra idealus detalių transporto priemonių pratęsimas. Naudodami naujus temų rinkinius galite dar giliau pasinerti į brolių pasaulį. Spausdinti sienų elementai su lengvai surenkamomis reguliuojamomis kojelėmis dabar sukuria erdvę dar tikrovei žaidžiant ir naudojant naują lentynų sistemą, su elementais taip pat galima sąveikauti.

UPS, viena iš pirmaujančių pasaulyje laivybos paslaugų teikėjų, savo klientams siūlo ne tik grynųjų siuntų siuntimą. Turėdami UPS parduotuves, klientai turi galimybę pasinaudoti tokiais pasiūlymais kaip spausdinimo paslaugos, pašto dėžutės ir, žinoma, UPS pristatymo visame pasaulyje sprendimai. Dabar „BRUDER“ taip pat turi UPS parduotuvę su įranga ir skaičiais. Siuntinius galima atsiimti ir išsiųsti čia, nusipirkti siuntimo dėžes ir naudotis kitomis paslaugomis. Į komplektą įtrauktas darbuotojas mielai padeda. UPS parduotuvė yra puikus priedas prie „Mercedes“ (prekės Nr. 02538), „Mack“ (prekės Nr. 02828) ir „Scania“ (prekės Nr. 03581) UPS automobilių, kurie jau yra BRUDER asortimente. Ir, žinoma, UPS siuntų parduotuvę galima lengvai derinti su kitais „bworld“ temų rinkiniais.

Amžiaus rekomendacija: tinka nuo 4 metų žaisti patalpose ir lauke Gamintojas „Bruder“ Dėmesio! Netinka vaikams iki 36 mėnesių. Pavojus uždusti dėl smulkių dalių, kurias galima nuryti.

Turinys:
Siuntinių parduotuvė su skaitikliu ir kasos aparatu
Svarstyklės, padėklai ir pakuotės
UPS siuntinių parduotuvės darbuotojas
Sieninė lentyna su lentynomis ir laikikliais
visi „bworld“ fono elementai gali būti derinami vienas su kitu

Amžiaus rekomendacija: tinka nuo 4 metų žaisti patalpose ir lauke
pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, pavyzdžiui, ABS
Pagaminta Bruder. 1:16 mastelis

Altersempfehlung: ab 4 Jahren zum Spielen für Innen und Außen geeignetMade by BruderAchtung! Nicht für Kinder unter 36 Monaten geeignet. Erstickungsgefahr wegen verschluckbarer Kleinteile.

Papildoma informacija

Svoris 1.00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas

Šalis

Jums taip pat gali patikti…