• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 03560 EAN: 4001702035600

BRUDER šiukšlių vežimo mašina BRUDER Scania R Series Šiukšliavežė, 03560

88,33Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Aukščiausios kokybės iki smulkmenų – šūkis „SCANIA R“ serija. To funkcionalumas, apdaila ir dizainas vairuotojo kabina kalba patys už save. Taigi nenuostabu, kad tai transporto priemonė tampa pagrindine BRUDER Profi serijos sunkvežimių savybe. Vairuotojo kabina – pastatyta, kaip įprasta, daug dėmesio skiriant detalė – turi priekinio lango stiklą iš nesulaužomo polikarbonato ir gali būti naudojamas su šviesos ir garso moduliu (prekės nr .: 02801), kad yra daugeliui straipsnių. SCANIA sunkvežimių veidrodžiai gali gali būti atlenkiamos ir duris galima atidaryti. Visiškas pakrovimas ir šiukšliavežio iškrovimo procesą kontroliuoja unikalus sukimo rato mechanizmas, kuriame vienu metu galima ištuštinti dvi šiukšliadėžes laikas. Ta pati procedūra galima ir atliekų konteineriui prie lanksčios atramos konsolės. Procesas: šiukšliadėžės įstumiamos į atramos konsolę Tada atliekos kėlimo mechanizmu ištuštinamos į lovį. Kol ratas sukamas, atliekos traukiamos į smulkintuvą mechanizmas, yra suspaustas ir transportuojamas į atliekų duobę. Tai procesas aiškiai parodomas per patikrinimo langą. Viršutinė ant šiukšlių bunkerio pritvirtinta rankena naudojama išardyti atsisakyti. Pasukus šią rankeną šiukšlės perkeliamos atgal išmetimo skaidrės praeina pro pakeltą pakrovimo ir iškrovimo įrenginį ir gabena jį į išorę. Dvi mažos uždaros šiukšliadėžės ir profiliuotos padangos užbaigia vaizdą. Norėdami pridėti dar daugiau linksmybių, SCANIA R serijos šiukšliavežį galima komplektuoti su šiukšliadėžės rinkiniu (3 maži šiukšliadėžės, 1 didelė šiukšliadėžė – prekės Nr .: 02606 – nepridedama). JUDĖJIMAS / FUNKCIJA: šiukšles galima išgręžti pasukus rankeną besisukantis rato mechanizmas leidžia pakrauti ir iškrauti procesą pakreipiamą šiukšlių konteinerį galima atidaryti BENDRAS: Suderinamas su figūra ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki 36 mėnesių. Užspringti – mažos dalys. Rekomenduojamas amžius: tinka nuo 4 metų ir daugiau žaisti uždarose patalpose ir lauke gaminamas iš aukštos kokybės plastikų, tokių kaip ABS Mastelis 1:16 Vokiški BRUDER žaislai-modeliai žinomi visame pasaulyje kaip kokybės ir saugumo etalonas. Įvairiausios technikos modeliai tiksliai atkartoja realius traktorius, sunkvežimius, kombainus ir t.t. Daugelis technikos yra vairuojama, atsidaro durys ir kitos detalės.

 • Išmatavimai : 620x 185 x 265 mm
 • Gale, unikalus mechanizmas kontroliuoja Iškrovimo ir pakrovimo procesą,  abu konteineriai gali būti ištuštinti tuo pačiu metu.
 • Atliekos pakraunamos ir tada stumiamos  į konsolės vidų.
 • Ištuštinamas lovys naudojant pakėlimo mechanizmą, ir kaip ratas sukant atliekas yra traukiamas į trupintuvą. Jūs netgi galite žiūrėti Smulkinimo ir suspaudimo atliekų procesą per tikrinimo langą esančiame sunkvežimio viršuje.
 • 01:16 skalė
 • Guminės padangos
 • Sulankstomi veidrodėliai
 • 2 šiukšliadėžės
 • Rekomenduojamas amžius 4 ir daugiau.
 • Pagaminta iš aukštos kokybės ABS plastiko.
 • Video –> https://www.youtube.com/watch?v=E91by2Z7dgQ

Recommended age: suitable from 4 years upwards for playing indoors and outdoorsMade by BruderWARNING! Not suitable for children under 36 months. Choking hazard - small parts.Compatible with figure

Papildoma informacija

Svoris 4,00 kg
Išmatavimai 62 × 18,5 × 26,5 cm
Gamintojas

Šalis

Jums taip pat gali patikti…