• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 02505 EAN: 4001702025052

BRUDER Policijos mašina pikapas „RAM 2500“ su policijos pareigūnu, 02505

66,55

Stock Information


+
* www.zaisluparkas.lt Akcijinės kainos galioja kol prekės yra sandėlyje, prekių kiekis ribotas.


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Bruder Policijos mašina pikapas „RAM 2500“ su policijos pareigūnu
BRUDER policijos pajėgos tobulinamos. 4×4 policijos pikapu dėka BRUDER pagalbos tarnybos taip pat galės prižiūrėti sunkiai pasiekiamą reljefą už miesto ribų. Aptarnaujantis automobilis yra pagrįstas pažįstama RAM 2500, jis pasižymi patraukliu ir ryškiu spalvų dizainu, kuris būdingas JAV, taip pat „Light and Sound“ moduliu, sumontuotu ant stogo. Kaip ir tikras dalykas, žaisle yra įgulos kabina su keturiomis durimis. Visos durys atsidaro keturioms pasaulio figūroms.

Šis 1:16 skalės modelis pasižymi abiejų ašių pakaba, užtikrinančia važiavimo komfortą ir galimybes važiuoti bekele. Šiame kontekste priekinę ašį galima vairuoti naudojant komplekte esantį vairo pratęsimą. Atidaromas bagažinės dangtis, kad jį būtų galima transportuoti žaidimo metu. Komplekte esantis policijos pareigūnas yra puikiai įrengtas ir parengtas daugeliui galimų dislokacijų. Policijos komisariatas „bworld“ (prekės Nr. 62730) ir „Jeep Rubicon Unlimited“ kaip policijos transporto priemonė (prekės Nr. 02526) iš daugybės greitosios pagalbos transporto priemonių ir figūrų yra ypač tinkami priedai.

Rekomenduojamas amžius: tinkamas nuo 4 metų žaisti lauke ir lauke Gamintojas „Bruderdoors“ gali būti atidarytas su pavasariu pakrautomis priekinėmis ir galinėmis ašimis su 4 plieninėmis stygomis

Papildoma informacija

Svoris 4,00 kg
Išmatavimai 40 × 17 × 15 cm
Gamintojas

Šalis

Jums taip pat gali patikti…