• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 02108 EAN: 4001702021085

BRUDER mini traktorius John Deere 5515M, 02108

38,72

Stock Information


+
* www.zaisluparkas.lt Akcijinės kainos galioja kol prekės yra sandėlyje, prekių kiekis ribotas.


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Traktoriaus matmenys: 25 x 12,7 x 16cm

ŽEMDIRBYSTĖ
John Deere 5115 M su apverčiama priekaba
Prekės Nr. 02108
Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų
Prekės Aprašymas
John Deere 5115M yra kompaktinių traktorių klasės žvaigždė ūkyje. Didelė kabina išsiskiria daug vietos vairuotojams judėti. Galingas ir efektyvus variklis. Universalumas yra jo išskirtinis bruožas. Nepriklausomai nuo to, ar traktorius veža krovinius keliu, ar jis naudojamas su priedais lauke, šio traktoriaus veikimas visada patvirtins, kad pasirinkote teisingai. Žaislas nesiskiria. Kaip įprasta, modelio tipo dizainas, susijęs su patvarumu ir įvairiomis funkcijomis, leidžia jį suderinti su dideliu BRUDER žemės ūkio vienetų asortimentu. Dėl vairo jis yra judrus, o papildoma vilkimo jungtis leidžia valdyti slankiojantį stogą, kaip ir didžiuosiuose BRUDER modeliuose. Tandeminės ašies priekaba yra idealus kompanionas su pakreipiama platforma ir nulenkiamais šoniniais vartais. Ši patraukli ir konkurencinga kaina traktoriaus ir tandeminio transporto priekaba yra idealus papildymas bworld teminiams pasauliams.

Prie daugybės John Deere prekių iš plataus BRUDER asortimento dabar taip pat yra John Deere 5115M. 1000 traktorių serijos modelis ypač žavi savo detaliomis savybėmis, kompaktiškais matmenimis ir judrumu. Ypatingai geras manevringumas leidžia puikiai veikti uždaroje erdvėje arba lengvai pastatyti jį bworld mašinų salėje. Šio proceso metu didelė ir aiškiai išdėstyta kabina buvo pritaikyta bworld figūroms ir leidžia jiems ypač gerai valdyti traktorių. Kaip ir visus kitus BRUDER serijos traktorius, John Deere 5115M galima vairuoti naudojant papildomą traukimo jungtį, uždėjus ją ant judamojo vairo per slankiojantį stogą. Šis modelis taip pat yra 1:16 mastelio, kad galėtumėte sukurti ypač patrauklią žaidimo aplinką su daugeliu BRUDER produktų. Nuimamas priekinis svoris kartu su grąžulo mova leidžia pritvirtinti daugybę priedų ir priekabų iš viso asortimento. Šiame rinkinyje taip pat yra John Deere spalvų platforminių vartų priekaba. Šioje priekaboje yra išskleidžiamas atramas ir nulenkiami šoniniai užtvarai, taip pat sulankstoma grąžulo jungtis ir protektoriaus padangos. Atskirai parduodamas slystamas priekinis krautuvas (prekės Nr. 02319) dar labiau padidina traktoriaus funkcionalumą ir idealiai papildo komplektą su priekaba.

Rekomenduojamas amžius: tinkamas nuo 3 metų žaisti viduje ir lauke Pagaminta Bruderable ir off-road priekinė ašis ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki 36 mėn. Užspringimo pavojus – smulkios dalys.
Suderinamas su figūra
Pabrėžia
automobilio kėbulas
nuimamas priekinis svoris
priekinio krautuvo imtuvas
standartinė priekinė ir galinė jungtis
važiuoklė
valdoma ir bekelei skirta priekinė ašis
protektoriaus padangos
judesys/funkcija
papildoma vairo trauklė leidžia vairuoti per slankiojantį traktoriaus stogą
ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki 36 mėn. Užspringimo pavojus – smulkios dalys.
Rekomenduojamas amžius: tinkamas nuo 3 metų žaisti viduje ir lauke
pagamintas iš aukštos kokybės plastikų, tokių kaip ABS
Suderinamas su figūra
Pagaminta Bruder
Mastelis 1:16

 

Papildoma informacija

Svoris 3,00 kg
Išmatavimai 25 × 12,7 × 16 cm
Gamintojas

Šalis

Jums taip pat gali patikti…