• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 02035 EAN: 4001702020354

BRUDER Hook lift priekaba, 02035

49,61

Stock Information


+
* www.zaisluparkas.lt Akcijinės kainos galioja kol prekės yra sandėlyje, prekių kiekis ribotas.


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Vilkikų kablio pakėlimo priekaba Prekės Nr. 02035 Dydis 49,5 cm × 18,5 cm × 19,0 cm Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų
priekabos tapo nepaprastai populiarios šiuolaikiniame žemės ūkyje. Jų universalumas yra labai vertinamas ir pritaikomas bet kokiame kontekste, nes jis gali būti naudojamas kaip įprasta savivartis priekaba, o prireikus – ir stacionariam pripildymui. Šis talentas dabar sustiprina BRUDER žemės ūkio tematikos pasaulį. Kaip ir tikrąjį dalyką, įrenginį galima nuversti arba visiškai numesti. Dvi varstomos durys leidžia patekti į krovinių skyrių. Šis žaislas turi universalų sukabinimo adapterį, leidžiantį daugybę derinių. Visi 2000 – 4000 serijos traktoriai puikiai atitinka šią puikią priekabą. Rekomenduojamas amžius: tinkamas nuo 3 metų žaisti namuose ir lauke. Pagaminta Bruderio Pabrėžia automobilių kėbulas Konteinerį galima nuleisti ir numesti iš užpakalio važiuoklė protektoriaus padangos Tolimesnė informacija įsk. adapteris traktoriams ir sunkvežimiams paplitęs Rekomenduojamas amžius: tinkamas nuo 3 metų žaisti namuose ir lauke gaminamas iš aukštos kokybės plastikų, tokių kaip ABS Pagaminta Bruderio Mastelis 1:16

Rec. amžius nuo: 3 metai. Medžiaga Atsparus smūgiams plastikas. – Guminės padangos. Dydis – Mastelis: 1:16. – Ilgis: 48 cm. – plotis: 18 cm. – Aukštis: 19 cm.

BRUDER gerai žinoma visame pasaulyje ir yra pirmaujanti žaislinių transporto priemonių kūrėja Vokietijoje. Šių žaislų kurimui pasitelkiamos CAD kompiuterinės technologijos bei 3D dizainas. Savo produkcijai gaminti BRUDER naudoja aukščiausios kokybės plastiką, kuris taip pat naudojamas ir tikrų automobilių gamyboje. Įmonė vertina aplinkosaugą, todėl perdirba medžiagas.

Papildoma informacija

Svoris 3,00 kg
Išmatavimai 49,5 × 18,5 × 19 cm
Gamintojas

Šalis

Jums taip pat gali patikti…