• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 62251 EAN: N/A

BRUDER DHL filialas siuntinių parduotuvė, 62251 Naujiena!

26,62

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Elektroninės prekybos ir skaitmeninimo laikais laivybos paslaugų svarba vis didėja. Siuntų ir kitų pašto siuntų kontekste DHL filialas yra vienas iš pasaulinių paslaugų teikėjų. BRUDER sukūrė šią įdomią temą ir dėl naujo DHL filialas figūrų rinkinio vaikai dabar gali gilintis tiesiai į šį žavingą pasaulį. Sandėlio darbuotojai greitai pakrauna arba iškrauna padėklus ir transportavimo dėžes į sunkvežimius ir mikroautobusus. Darbuotojai meistriškai naudoja elektra valdomą rankinį padėklų kėliklį. Į komplektą įeina rankinis padėklų domkratas ir įvairios transportavimo dėžės, taip pat įprastos europadėklai.

KOMERCINĖ
bworld DHL parduotuvė
Prekės Nr. 62251
Rekomenduojamas amžius nuo 4 metų
Informacija apie naudojimą

Prekės Aprašymas
bworld yra BRUDER žaislų pasaulis. Jį sudaro judančios figūros, gyvūnai, aksesuarai ir neseniai teminiai rinkiniai, priskiriami gerai žinomoms BRUDER kategorijoms. Nesvarbu, ar esate vairuotojas, motociklininkas, vandens sporto entuziastas, ligoninės palatoje ar motociklų dirbtuvėse, „bworld“ daiktai ištisas valandas linksminasi patys arba puikiai papildo detalias transporto priemones. Su naujais teminiais rinkiniais galite dar giliau pasinerti į Bruder pasaulį. Spausdinti sienų elementai su lengvai tvirtinamomis reguliuojamomis kojelėmis dabar sukuria dar tikroviškesnio žaidimo foną, o nauja lentynų sistema leidžia sąveikauti su elementais.

DHL yra viena iš pirmaujančių pasaulyje logistikos paslaugų teikėjų. Savo klientams ji siūlo platų siuntimo paslaugų spektrą DHL filialuose. Dabar yra BRUDER DHL filialas su įranga ir figūra. Čia galima pasiimti ir atiduoti siuntas, įsigyti siuntų dėžes bei pasinaudoti kitomis paslaugomis. Į komplektą įtrauktas darbuotojas mielai padės iškilusiais klausimais. DHL parduotuvė puikiai papildo mūsų naująjį DHL Sprinter (prekės Nr. 02671) ir, žinoma, DHL parduotuvę galima lengvai derinti su kitais bworld tematikos rinkiniais.

 

ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki 36 mėn. Užspringimo pavojus – mažos dalys.Rekomenduojamas amžius: tinka nuo 4 metų žaisti viduje ir lauke Pagaminta Bruder

Turinys
Siuntų parduotuvė su kasa ir kasa
Siuntų svarstyklės, tinklinė dėžutė ir siuntiniai
DHL parduotuvės darbuotojas
Sieninė lentyna su lentyna ir laikikliu
Tolimesnė informacija
visi bwolrd vienetai gali būti derinami
bendras
ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki 36 mėn. Užspringimo pavojus – smulkios dalys.
Rekomenduojamas amžius: tinka nuo 4 metų ir žaisti viduje ir lauke
pagamintas iš aukštos kokybės plastikų, tokių kaip ABS
Pagaminta Bruder
Mastelis 1:16

Altersempfehlung: ab 4 Jahren zum Spielen für Innen und Außen geeignetMade by BruderAchtung! Nicht für Kinder unter 36 Monaten geeignet. Erstickungsgefahr wegen verschluckbarer Kleinteile.

Papildoma informacija

Svoris 1,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas

Šalis

Jums taip pat gali patikti…