• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 60055801 EAN: N/A

BIG Power Worker savivartis žaislinis sunkvežimis

24,20

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

 • Matmenys D x Š x V (mm): 580 x 300 x 380
  Aprašymas: BIG Power Worker linijos mini transporto priemonės puikiai tinka mažesnėms statyboms arba kaip priedas prie žaismingų originalų, skirtų vaikams nuo 2 metų. BIG Power Worker mini transporto priemonės yra tik maždaug perpus mažesnės, tačiau, kaip ir jų didesnieji kolegos, jos sukurtos pagal tikras statybines transporto priemones ir niekuo joms nenusileidžia.

  Kalbant apie žaidimo funkcijas, mažasis savivartis yra didžiulis! Nesvarbu, ar tai būtų smėlis, statybinės kaladėlės, ar kitos statybinės medžiagos – su BIG-Power-Worker Mini savivarčiu jas galima lengvai pervežti. Konstrukcija specialiai pritaikyta mažų vaikų rankų ergonomikai, todėl jie gali lengvai stumti transporto priemonę, ją transportuoti ar ištuštinti krovimo vietą. Ypatingas priedas – patvarūs ratai iš minkštesnio plastiko, kuriais standartiškai aprūpinti visi „BIG Power Worker” savivarčiai. Juos lengva valyti, jie nepalieka dryžių, todėl idealiai tinka žaisti vaikų kambaryje ir lauke.

  Jį puikiai papildo kiti du „BIG Power Worker” linijos modeliai: BIG Power Worker mini ekskavatorius ir BIG Power Worker mini ratinis krautuvas, kuriuose įrengti visiškai funkcionalūs krovimo kaušai.

  BIG Power-Worker Mini savivartis pagamintas Vokietijoje iš aukštos kokybės plastikinių medžiagų BIG, gerai žinomo BIG Bobby Car gamintojo.
  Versija: – 2 metų ir vyresniems vaikams.
  – Minkštos medžiagos padangos
  – Lengva naudoti mažoms vaikų rankoms
  – Visiškai funkcionalus kaip ir didesnis BIG-POWER-WORKER
  – Pagaminta Vokietijoje
  Svoris: 280 g
  EAN kodas kodai: 4004943558013

   

Papildoma informacija

Svoris 4,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas