• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 60055842 EAN: N/A

BIG POWER-WORKER OFF-ROAD POLICE VEHICLE Policininko automobilis nuo 2 m.

24,20

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Nauja #SANSIBAR kolekcija. šią kolekciją gamina SMOBY Žaislai, garsaus prekės ženklo gamintojas iš Prancūzijos ir Simba Dickie įmonių grupės. Elegantiškas dizainas, išskirtinė kolekcija. #BIG #SMOBY 

Nesvarbu, kur nusikaltimas įvykdytas ar piliečiui reikia pagalbos, su „BIG-Power-Worker Off-Road Police Vehicle” žaidimų policija dabar greitai pasiekiama net sunkiai pasiekiamoje vietovėje. Pabėgimo bandymai yra beprasmiška, nes policijos transporto priemonė įveikia visas kliūtis su keturiais plataus rato ratais su profiliu, užtikrinančiu puikų sukibimą su visais paviršiais. Jei garbingas pilietis įstrigęs ir reikia pagalbos, policininkas gali lengvai pritvirtinti savo automobilį prie priekinės gervės ir ištraukti. Be to, „BIG power worker Offroad” policija aprūpinta kreida ir dviem lengvaisiais smėlio lakštais.

Kaip ir visi didieji energetiniai darbuotojai, „BIG Power Worker Offroad Police” turi ratlankius, pagamintus iš minkštesnio plastiko, kuris ant grindų nepalieka jokių ženklų. Aukštos kokybės medžiaga leidžia lengvai valyti visas transporto priemones po tekančiu vandeniu, todėl puikiai tinka žaisti vaikų darželiuose ir lauke. „BIG Power-Worker” transporto priemonės yra specialiai suprojektuotos varikliams įgyti vaikams, vyresniems nei dvejų metų. Vaikiškos funkcijos ir tvirta konstrukcija, kuri atlaiko net griežtesnius naudojimo būdus, užtikrina ilgą ir nerūpestingą žaidimų patirtį.

Amžiaus rekomendacija: nuo 2 metų

Tinka vaikams nuo 2 m.

Išmatavimai: 375 x 200 x 210 mm

Šiai prekei priimami užsakymai.

 

Papildoma informacija

Svoris 4,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas