• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 60055837 EAN: N/A

BIG Power-Worker Dumper Sansibar sunkvežimis nuo 2 m

25,41

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Nauja #SANSIBAR kolekcija. šią kolekciją gamina SMOBY Žaislai, garsaus prekės ženklo gamintojas iš Prancūzijos ir Simba Dickie įmonių grupės. Elegantiškas dizainas, išskirtinė kolekcija. #BIG #SMOBY

Tinka vaikams nuo 2 m.

Šiai prekei priimami užsakymai. Pristatymas trunka 4-5 d.d.

 

Ar smėlis, statybiniai blokai ar kitos statybinės medžiagos? Labai daug galima pervežti su „BIG” savivarčiu Zanzibaru. Didelio tvirto savivarčio pakrovimo plotas turi iki 1 litro pripildymo pajėgumų. Greita žemė arba smėlis yra įkraunami ir lengvai pasiekiami paskirties vietoje pakreipiame krovinių skyriuje su pasukamais galiniais bortais. „ZANZIBAR” savivarčio „BIG-Power-Worker” dizainas yra pritaikytas prie mažų vaikų rankų ergonomikos, kad jie galėtų lengvai stumti, transportuoti ar ištuštinti savivarčius. Ypatinga papildoma yra patvarios minkštos padangos, kurias visos BIG-Power-Workers turi kaip standartinius. Tai apsaugo grindų dangą ir nejaučia, todėl žaidimą galima visur.

„BIG-Power-Worker” savivartis Zanzibaras tinka vaikams nuo 2 metų amžiaus ir per piratavimo greitą konstrukciją greitai perkelia į tolimus fantazijos pasaulius, kur piratų nuotykiai jungiasi su dideliais statybos projektais. „Noble” juodos spalvos derina su ryškia mėlyna spalva, todėl kiekvienoje žaidimų aikštelėje itin pabrėžiamos mažos žaislų transporto priemonės. Pavadinimas Zanzibaras primena bangas ir jūrą, piratus ir nuotykius, ir yra susijęs su vienu iš populiariausių „Sylt” kopų restoranų. Tai būdinga dviem kryžiuotiems saberiams, kurie šiandien yra kulto restorano herbas ir kuriuos galima matyti ir ant savivarčio. Puikus komplementą teikia penki kiti modeliai iš „BIG Power Worker Zanzibar” linijos. Su jais kiekviena kelionė, ar žaidimų aikštelė, paplūdimys ar restoranas, tampa puikiu žaidimų nuotykiu, nes su tvirtais žaisliniais automobiliais su aukštos kokybės ratais maži vaikai gali žaisti tiek patalpose, tiek lauke. Be to, yra greitas BIG-Bobby-Car-Classic ir didelis Big-Waterplay-Track pagal BIG, taip pat puikus kibiras su laistomuoju „SMOBY” varikliu visiems Zanzibaro linijos gerbėjams.

Amžiaus rekomendacija: nuo 2 metų

 

Papildoma informacija

Svoris 4,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas