• Nėra prekių krepšelyje.
Produkto kodas: 30174200EX EAN: N/A

Baseinas „EXIT Stone“ baseinas (400 x 200 cm) – stačiakampio formos karkasinis akmens rašto baseinas

739,31

Stock Information


+


Atsiimti parduotuveja
ATSIĖMIMAS
Galimybė nemokamai atsiimti parduotuvėje
Pristatymas iki duru
PRISTATYMAS SU DPD
Patikimas ir greitas siuntos pristatymas į pirkėjo namus
Autobuso siuntos
AUTOBUSO SIUNTOS
Galimybė pristatyti per autobusų siuntas +5,00 eur

Aprašymas

Karkasinis baseinas 4x2x1m akmuo

„EXIT Stone“ baseinas (400 x 200 cm) – stačiakampio formos karkasinis akmens rašto baseinas. Šio baseino komplektą sudaro baseinas, smėlio filtras ir baseino kopėtėlės, kuriomis galėsite saugiai patekti į baseiną ir išlipti iš jo. Šis „EXIT“ baseinas leis jums patirti tik geriausius vandens nuotykius ir jums nereikės išvykti iš namu!

Atpalaiduojantis baseinas

„EXIT Stone“ baseinas turi šiuolaikišką ir išskirtinį akmens raštą. Baseino vidus mėlynos spalvos, tad padės jums pasijusti kaip tikrame baseine. Jame telpa iki devynių žmonių. „EXIT“ baseinas turi tvirtas trijų sluoksnių sienas, pagamintos iš PVC ir poliesterio. Be to, komplekte rasite ir smėlio filtrą, kuris, kaip ir gamtoje, valo vandenį per smėlį. Tai užtikrina, kad filtre liks nešvarumai, pavyzdžiui, purvas, kenkėjai ar dumbliai.

Aprašymas „EXIT Stone“ baseinas, 400x200x100cm, yra stačiakampio formos rėmo baseinas su akmens raštu. Šiame dideliame baseine yra smėlio filtro pompa ir laipteliai, leidžiantys saugiai įlipti į baseiną ir iš jo išlipti. Be to, baseinas yra 100 cm gylio, todėl tikrai galite panerti po vandeniu. Argumentai „už” Karkasinis baseinas yra ne tik unikalus, bet ir stabilus bei stiprus. Baseino juodas plieninis rėmas yra ypač storas, jo skersmuo yra 50 mm, o rėmo kojos sukuria optimalų stabilumą, todėl baseinas visada tvirtai laikosi savo vietoje. Juodas rėmas yra cinkuotas ir padengtas milteliais, todėl rūdys neturi galimybės. Mes, „EXIT Toys“, vadiname tai „Duplex Coating System“. Produkto Aprašymas Juodojo plieno baseino rėmas 400x200x100cm Pilkas pamušalas su tvirtu akmens raštu Apima Smėlio filtro siurblys (smėlis neįeina) Baseino laipteliai Linijinio remonto rinkinys Amžiaus kategorija 6+ Ilgis 4000 mm Plotis 2000 mm Aukštis 1000 mm Svoris 83 kg Talpa litre 7020 Spalva Pilka

EXIT Toys kuria ir gamina lauko žaislus, kurie atneša džiaugsmo tiek vaikams, tiek tėvams. 2011 m. Leopold, Marcel ir Stijn išpildė savo svajonę ir pradėjo gaminti lauko žaislus įkūrę prekės ženklą EXIT Toys. Gamintojai nesismulkina: jiems linksmybės – svarbiausias prioritetas! Žinoma, lauke žaidžiantys vaikai patiria daug nuotykių, tačiau jų kuriami žaislai padės patirti jų dar daugiau.

EXIT Toys kasmet plečia savo asortimentą pridėdami naujų ir tobulindami esamus produktus. Nuo krepšinio stovų ir futbolo vartų iki baseinų ir medinių žaidimų namelių vaikams: jų asortimente rasite visko, ko širdis geidžia!

 

Papildoma informacija

Svoris 83,00 kg
Išmatavimai 1 × 1 × 1 cm
Gamintojas